Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Okänd konstnär 1800-tal

(Ruotsi)
Okänd konstnär 1800-tal
(Ruotsi)

OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL , Olja på duk, signerad Knut Larsson och daterad (18)89.

Sommarlandskap med flanörer. Duk 55 x 69 cm.

Krackelerad, gulnad fernissa, smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
8 000 SEK