TAKLAMPA, "AJ Pendeln", Arne Jacobsen, Louis Poulsen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Grålackerad plåt. Diam 50 cm.

Smärre slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK