GEVÄRSTILLBEHÖR, bland annat 4 kikarsikten. 1900-tal.

Längd ca 28-31 cm. Bland övriga tillbehör finns axelrem.

Bruksslitage med repor och märken. Optik även med mindre smuts. Ej fullständigt genomgånget.

Lähtöhinta
1 500 SEK