VINSTÄLL, Sainsburys Vintage Collection, 1900-talets andra hälft.

Bakstycke av plywood, stag av metall, vissa plastklädda. För 84 flaskor. Bredd 116, höjd 92, djup 23,5 cm.

Bruksslitage. Skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK