VIKTSATSER, 2 stycken, mässing, en 1700-tal med dubbelslagen datering samt en daterad 1863.

Med insatser. Höjd 4-7cm

Slitage. Den större med ej komplett antal insatser, avslag på lock. Slitage. Repor. Anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK