765913

Gunilla Allard

(Ruotsi)
Gunilla Allard
(Ruotsi)

GUNILLA ALLARD, fåtölj, "Cinema", Lammhults.

Svartlackerad stomme. Fast stoppad rygg och sits, klädsel av rödtonat skinn.

Slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK