LEKSAKSFIGURER, 140 stycken, plast, Britains Detail, 1970-tal.

Cowboys, indianer, blårockar och grårockar samt astronauter. 12 stycken ryttare i förslutna originalförpackningar. Astronauter i originalkartong. Höjd på figurerna ca 6 cm.

Obetydligt slitage. Kartongerna med skador och revor samt delvis böjda.

Lähtöhinta
2 000 SEK