Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BOK, Lasse Lucidor, den olycklige (Lars Johansson), "Helicons blomster", troligen Stockholm, 1688.

Halvfranskt band, bland annat svensk och tysk text.

Slitage. Lagningar. Fläckar. Mindre hål. Gulnade blad. Senare band. Ej fullt genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK