Louis Moe

(Norja, 1857-1945)
Louis Moe
(Norja, 1857-1945)

LOUIS MOE, teckningar, 5 st, signerade.

Akvarell samt fyra tuschteckningar, varav en handkolorerad. Motiv föreställande djur och händelser. Bildstrl ca 26x10, 19x12 cm.

Smärre slitage. Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK