Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MILITÄRPÄLS samt MÖSSA, 1900-tal.

Päls: canvas, invändigt klädd med fårskinn. Rygglängd 90 cm, ärmlängd 61 cm, axelbredd 46 cm. Mössa: fårskinn med läderskärm.

Smärre skador, bruksslitage, fläckar. Vänster rockärm saknar knappar.

Lähtöhinta
2 500 SEK