SOFFBORD, art-deco, 1900-tal.

SOFFBORD, art-deco, 1900-tal.

Fanérad rund skiva på kopplade ben. Diameter 79, höjd 66 cm.

Smärre fanérnagg, repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK