Edward Ladell

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1821-1886)
Edward Ladell

EDWARD LADELL, oil on panel. Signed in ligature.

Landscape with stillife. 30 x 30 cm.

Vähäistä kulumaa. Paikoittaista krakelointia.

Alkuperä - Provenienssi

Sale, Christie´s, London (fragmentary Christies stamp on the reverse)

Lähtöhinta
8 000 SEK