BRODERADE TAVLOR 2 st, 1800-talets första hälft.

Silkebroderi på siden, en daterad 1819, bildyta 23 x 31 samt 21 x 29 cm.

Bruksslitage, fläckar, smuts, moderna ramar med slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK