789353

Rosenthal

(Saksa, Syntymävuosi 1879)
Rosenthal
(Saksa, Syntymävuosi 1879)

BESTICK, porslin och rostfritt stål, Rosenthal, Studio Line.

Sex gafflar, sex knivar, sex skedar, med porslinsskaft i blått och vitt, längd 15-20 cm.

Slitage, en sked med nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet