Fotografi av Sveriges Konung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia tillsammans. Foto i ram krönt med kungl kronor. Fotografiet egenhändigt signerad samt daterad 1980. Bildstrl ca 16 x 11 cm.
Unexamined out of frame. Signatures faded.
A gift from The Royal Family then by decent to present owner.