826

KARMSTOL, nyrenässans, 1800-talets slut.

Karmstol, nyrenässans, 1800-talets slut.

Ek med svart skinn. Hjultrissor.

Skador och slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK