A MIES VAN DER ROHE MR10 CHAIR, THONET.

Kromad stålrörsstomme, rygg och sits i brunt läder.

Bruksslitage, smärre repor, lädret med fläckar samt mindre skrapmärke en höger framkant.

Lähtöhinta
3 000 SEK