ALFRED BERG, olja på duk, signerad och daterad 84 (1884).
Kustlandskap med staffagefigurer. 60 x 89 cm.
Vähäistä kulumaa. Vähäisiä tahroja. Maalihalkeilua. Värinlähtöä.