Alfred Berg

(Ruotsi, 1832-1916)
Alfred Berg
(Ruotsi, 1832-1916)

ALFRED BERG, olja på duk, signerad och daterad 84 (1884).

Kustlandskap med staffagefigurer. 60 x 89 cm.

Vähäistä kulumaa. Vähäisiä tahroja. Maalihalkeilua. Värinlähtöä.

Lähtöhinta
6 000 SEK