SERVISDELAR, 7 st, "Pyro Brun" samt "Pyro Grön", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Pyro Brun, varmvattenkanna modell nr 158, såssnipa modell nr 102 2st, såssnipa modell nr 101 2st. Pyro Grön modell nr 101 samt gräddkanna modell nr 132. H 6-18.

Slitage. Viss missfärgning. En såssnipa med nagg.

Lähtöhinta
800 SEK