MINIATYRMÅLNINGAR, 3 st, tidigt 1900-tal.

Ovala porträtt av bla "Hortense de Beauharnais", bildstorl 8,5 x 6 och mindre.
Benfanérade ramar.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK