BYRÅ, regency, England, 1800-talets första hälft.

Mahognyfanér, rundad front, fyra lådor. L 89, b 48, h 90.

Slitage, sprickor. Skador med bla listbortfall. Listbit medföljer. Senare draghandtag.

Lähtöhinta
3 000 SEK