FOTPALL, delvis gustaviansk, sent 1700-tal.

Vitmålad, skuren dekor av bladstav, fleuroner. Stoppad dyna.

Slitage, sprickor. Omarbetad fotpall. Fläckat tyg.

Lähtöhinta
1 200 SEK