SOFFBORD, emaljskiva, Peter Törnemark, sign, numr 183/200, dat 1967.

Röd emaljerad skiva. Fyra raka ben. L 123, b 68, h 54.

Slitage, repor, smärre skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK