96365

PARTI SILVERSMYCKEN, 3 st, 1940-60-tal, bla Stigbert, Stockholm.

Halsband med stavformade länkar, l 61. Halsband av sterlingsilver med oval berlock av bergkristall, stavformade länkar. Armband av genombrutna länkar med dekor av fredsduva, l 17.

Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK