NATTDUKSBORD, ett par, art deco, 1930/1940-tal, England, brickmärkta "SMERDONS FURNISHING SPECIALISTS HAMLET COURT RD WESTCLIFF ON SEA".

Fanerade med valnöt, rosewood och al. L 38, b 36, h 47.

Bruksslitage, fanérsläpp.

Lähtöhinta
1 800 SEK