Skedar, 7 st, silver, J Nordgren, Jönköping 1812, AF Duckwitz, Mariestad 1798 0 1806, A Nymansson, Mariestad 1811,

Q Falkengren, Visby (1760-82(-84)), en med otydliga stämplar 1811, Släta med spetsig udd, frånsidan med initialer. Längd c:a 21 cm, total vikt 320 gram.

Esineen kunto

Slitage, en sked med liten lagning på skaftet.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Anna Wehtje

    Tukholma

    Anna Wehtje
    Asiantuntija – hopea ja arvokkaat pikkuesineet

    anna.wehtje@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä