Ei yhteyttä palvelimeen
Live-huutokaupat
Contemporary Art & Design 670
Huutokauppa: 21.−22. huhtikuuta 2026
Important Timepieces 671
Huutokauppa: 21. huhtikuuta 2026
Modern Art & Design 672
Huutokauppa: 20.−21. toukokuuta 2026
Important Spring Sale 673
Huutokauppa: 10.−12. kesäkuuta 2026

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
22 Esinettä
Päivi Lempinen, Teltta.
1p 15 h
Päivi Lempinen, Teltta.
Tarjottu
50 EUR
Lähtöhinta
200 EUR
"Maisema-aihe".
1p 16 h
"Maisema-aihe".
Tarjottu
120 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Pablo Picasso, after. 'Harlequin'.
1p 18 h
Pablo Picasso, after. 'Harlequin'.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2p 21 h
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Tarjottu
820 EUR
Lähtöhinta
800 EUR
Max Mikael Book, "Timex".
4p 19 h
Max Mikael Book, "Timex".
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Unto Koistinen, Naisseurue.
4p 21 h
Unto Koistinen, Naisseurue.
Tarjottu
200 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
4p 21 h
Georges Braque, "Ciel Gris II".
Tarjottu
200 EUR
Lähtöhinta
400 EUR
Hannu Väisänen, Nimetön.
6p 20 h
Hannu Väisänen, Nimetön.
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.