Vårens Klassiska 556

104 föremål
1369. URNA. Ryssland, 1800-tal och senare.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1371. LJUSSTAKAR, ett par. Ryssland, 1800-talets början. Empire.
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
1372. SKRIN. Ivan Paschenov & Söner, Liskovo, Ryssland 1911.
Klubbat pris
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK