Contemporary 599

118 föremål
16. Roger Risberg, "Piprökare".
Klubbat pris
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
72. Roger Risberg, "Vänstern".
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
83. Roj Friberg, "Ljuskronan".
Klubbat pris
60 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
19. Rolf Hanson, "Xelimane".
19. Rolf Hanson, "Xelimane".
Klubbat pris
75 000 SEK
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
45. Rolf Hanson, Utan titel.
45. Rolf Hanson, Utan titel.
Klubbat pris
200 000 SEK
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
113. Roy Lichtenstein, "Seascape II", ur Édition MAT 65.
Klubbat pris
75 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
44. SIGRID SANDSTRÖM, blandteknik på akrylglas, signerad SS och daterad -04.
Klubbat pris
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
93. Sten Eklund, "Plattformsfunktion I".
Klubbat pris
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
49. Tommy Hilding, "Reflex".
49. Tommy Hilding, "Reflex".
Klubbat pris
55 000 SEK
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
25. Torsten Andersson, "Pinnaskulptur - Målning med rosa roderspakar".
Klubbat pris
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
71. Torsten Andersson, Utan titel.
Klubbat pris
80 000 SEK
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
22. Truls Melin, Utan titel.
22. Truls Melin, Utan titel.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
100. Ulla Wiggen, "Minnescentrum - gott minne".
Klubbat pris
65 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
50. Ulrik Samuelson, "Eldflugor".
Klubbat pris
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
92. Ulrik Samuelson, "Nekromanti".
Klubbat pris
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
81. Yngve Rådberg, "The Judgement".
Klubbat pris
18 000 SEK
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
80. Åsa Jungnelius, "Lipstick", ur serien Make Up.
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK