Fat, 3 st, sterling silver, England.

1 rund stämplad C J Vander Ltd, London 1973. Diameter 9,5 cm.
1 rund stämplad Fordham & Faulkner, Sheffield, 1911. Diameter 15,5 cm.
1 oval stämplad James Dixon & Sons Ltd Sheffield, 1898. Längd 25 cm.
Totalvikt ca 619 g.

Åldersrelaterat slitage. Anlöpningar. Repor.

Klubbat pris
662
6 977
758
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (21 bud)
5 jan 13:54
662 EUR
5 jan 13:54
655 EUR
5 jan 13:52
642 EUR
5 jan 13:49
622 EUR
5 jan 13:49
620 EUR
3 jan 18:36
602 EUR
3 jan 18:36
582 EUR
3 jan 18:35
562 EUR
3 jan 18:35
542 EUR
3 jan 18:34
522 EUR
3 jan 18:34
502 EUR
3 jan 18:34
460 EUR
3 jan 18:34
440 EUR
1 jan 20:33
420 EUR
1 jan 20:33
400 EUR
1 jan 0:32
370 EUR
1 jan 0:32
350 EUR
1 jan 0:32
320 EUR
1 jan 0:32
300 EUR
31 dec 2025 17:47
200 EUR
30 dec 2025 5:48
30 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923