Fat, 3 st, sterling silver, England.

1 rund stämplad C J Vander Ltd, London 1973. Diameter 9,5 cm.
1 rund stämplad Fordham & Faulkner, Sheffield, 1911. Diameter 15,5 cm.
1 oval stämplad James Dixon & Sons Ltd Sheffield, 1898. Längd 25 cm.
Totalvikt ca 619 g.

Åldersrelaterat slitage. Anlöpningar. Repor.

Utropspris
400 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13