Maj Bring

21 föremål
MAJ BRING, olja på duk.
MAJ BRING, olja på duk.
Klubbat pris
14 501 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAJ BRING,  olja på duk, stämpelsignatur a tergo.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MAJ BRING, olja på duk, signerad Maj Bring och daterad 1913.
Klubbat pris
28 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAJ BRING, olja på duk, signerad Maj Bring.
Klubbat pris
18 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MAJ BRING, olja på duk, signerad Maj Bring och daterad 1916.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MAJ BRING, olja på duk, signerad Maj Bring och daterad -44.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAJ BRING, olja på pannå, signerad Maj Bring och daterad -56.
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAJ BRING, olja på pannå, signerad och otydligt daterad.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MAJ BRING, pannå, signerad Maj Bring och daterad -54.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAJ BRING, olja på duk, signerad Maj Bring och daterad 1910.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MAJ BRING, olja på duk.
MAJ BRING, olja på duk.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAJ BRING, pastell på papper, stämpelsignerad.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAJ BRING, olja på pannå.
MAJ BRING, olja på pannå.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAJ BRING, olja på pannå.
MAJ BRING, olja på pannå.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAJ BRING, olja på pannå.
MAJ BRING, olja på pannå.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAJ BRING, skissblock och ritbok.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAJ BRING, olja på duk.
MAJ BRING, olja på duk.
Klubbat pris
3 858 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAJ BRING, 2 st collage, blandteknik på pappannå.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK