Duka med stil

23 föremål
ARIK LEVY, matbord, "Beam", Swedese.
Klubbat pris
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BORD, allmoge, Jämtland, 1800-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD, två st snarlika, 1800-tal.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BORD, allmoge, 1800-tal.
BORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, matbord, bord, Stolab, 2004.
Klubbat pris
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, 1900-talets början.
MATBORD, 1900-talets början.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, House Doctor, 2000-tal.
BORD, House Doctor, 2000-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, svart, troligen DIS inredning, samtida.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, 1800-talets mitt.
MATBORD, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
45 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BORD, 1900-talets början.
BORD, 1900-talets början.
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, gustaviansk stil.
MATBORD, gustaviansk stil.
Klubbat pris
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt.
MATBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal.
SLAGBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
3 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATBORD, 1950/60-tal.
MATBORD, 1950/60-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK