Madeleine Pyk – en samling F769

LARS NORÉN – TING

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Om Lars Norén Text av Maria Miesenberger
Utökad blädderbar katalog

115 föremål
Teateraffisch, Lars Norén, signerad.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Teateraffischer, 3 st, Lars Norén.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Teateraffischer, 4 st, Lars Norén.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Utställningsaffischer, 4 st.
Utställningsaffischer, 4 st.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
500 SEK
Vilstol, 1900-talets mitt.
Vilstol, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 923 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida produktion.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vägghylla, samtida produktion.
Klubbat pris
9 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, samtida produktion.
Väggskåp, samtida produktion.
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ytterfoder, samtida produktion.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK