Inred sommarhuset

17 föremål
Vaxstapelställ, mässing, 1700-tal.
Klubbat pris
470 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nikolaus Fankki, skedar 3 st, före 1964, signerade.
Klubbat pris
876 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordsdekoration, omkring år 1900.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skulptur, Centraleuropa troligen 1700-tal.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
120 EUR
Tubkikare, mässing, 1800-tal.
Tubkikare, mässing, 1800-tal.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
Gunghäst, omkring år 1900.
Gunghäst, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Relief, brons, 1800-tal.
Relief, brons, 1800-tal.
Utropspris
1 500 SEK
Affisch 1960-tal.
Affisch 1960-tal.
Utropspris
2 500 SEK