Madeleine Pyk – en samling F769

Modern & Contemporary F174

Keramik och porslin

35 föremål
RUT BRYK, KERAMIKRELIEF. Sign. Rut Bryk. 1970-tal.
Klubbat pris
6 400 EUR
Utropspris
4 000 EUR
KURT EKHOLM, VAS. Sign. Em -31.
Klubbat pris
3 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
ZOLTAN POPOVITS, KERAMIKSKULPTUR. Pyramiden. Sign.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 100 EUR
RUT BRYK, KERAMIKRELIEFER, 3 ST. Sign. Bryk.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
600 EUR
TOINI MUONA, KERAMIKRELIEF. Sign. TM.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
400 EUR