Modern & Contemporary F174

9 föremål
MATTA. Funkis, Kiikan Kutomo, 1930-tal.
Klubbat pris
5 400 EUR
Utropspris
1 100 EUR
DORA JUNG, VÄVNAD. Futurum. Signerad. 1970.
Klubbat pris
2 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
DORA JUNG, VÄVNAD. Duvor. 1970-tal.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 500 EUR
DORA JUNG, VÄVNAD. Krus. Signerad, 1956.
Klubbat pris
4 400 EUR
Utropspris
3 000 EUR
PAULI VUORISALO, MATTA. Natt. Sign. P.V.
Klubbat pris
601 EUR
Utropspris
600 EUR
"MAROCKO MATTA".
"MAROCKO MATTA".
Klubbat pris
1 501 EUR
Utropspris
800 EUR
MAROCKANSK MATTA.
MAROCKANSK MATTA.
Klubbat pris
262 EUR
Utropspris
200 EUR