Design Sale Helsinki

124 föremål
Paavo Tynell, taklampa 1930-tal.
Klubbat pris
870 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Paavo Tynell, taklampa, Taito 1930-tal.
Klubbat pris
670 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Rut Bryk, relief, signerad Rut Bryk.
Klubbat pris
6 200 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Paavo Tynell, taklampa, modell 1621, Taito 1940-tal.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Klubbat pris
2 300 EUR
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Paavo Tynell, taklampa, modell 1994/3, Taito 1950-tal.
Klubbat pris
4 504 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Runar Engblom, fåtölj, 1950-talets mitt.
Klubbat pris
1 850 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Bertel Gardberg, ljusstakar, ett par, Boda Finland.
Klubbat pris
380 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR