Design Sale Helsinki F207

233 föremål
Paavo Tynell, taklampa, Taito 1930-tal.
Klubbat pris
490 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Matti Martikka, stol, 1900-talets senare hälft.
Klubbat pris
1 100 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Klubbat pris
721 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Helena Koskivaara, rya, modell för Wetterhoff. Ca 125x90 cm.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Soffbord, Oy Paul Boman Ab 1900-talets mitt.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
Bertel Gardberg, ljusstakar, ett par, Boda Finland.
Klubbat pris
380 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
Terttu Tomero, rya, modell för Neovius. Ca 155x130 cm.
Klubbat pris
2 200 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR