KAFFESERVIS, 16 delar, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Består av:
5 koppar med 6 fat (1035)
6 assietter (1087)
1 skål på fot (1023)
2 ljusstakar (1138)
1 avlångt serveringsfat (1115)
1 runt serveringsfat (1062)

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK