1321970

Trädgårdsmöbel 3 dlr 1900-talets mitt.

Bord diameter 80 cm, höjd 76 cm, sitthöjd 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
300
3 072
354
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (2 bud)
16 jul 21:12
300 EUR
13 jul 11:47
250 EUR