Matgrupp 11 dlr Barockstil 1920/30-tal Almgren & Plynning Helsingborg

Mörkbetsat trä med skuren och svarvad dekor, två utdragbara skivor à 65 cm vardera, ca 153x95x78 cm, fast stoppad tygklädd sits och rygg, sitthöjd ca 50 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13