KRYDDBURKAR, 9 st, flintgods, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Bestående av 2 stora burkar samt 7 mindre. Höjd 13 respektive 19 cm.

Bruksslitage samt nagg. Två stora burkar samt en mindre med omfattande skador medföljer.

Utropspris
1 500 SEK