Soffa,  R.O.O.M.
2m 2s
Soffa, R.O.O.M.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
4m 2s
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
8m 2s
Madeleine Pyk, "Berguv".
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
12m 2s
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK