Kan inte nå servern
 
30 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4d 22 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
22 tim 15m
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.