Kan inte nå servern
 
84 föremål
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
11m 57s
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
22 tim 1m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
22 tim 9m
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 18 st, silver, "Olga", b la GAB, 1891-1892.
4d
Skedar, 18 st, silver, "Olga", b la GAB, 1891-1892.
Aktuellt bud
4 405 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.