Kan inte nå servern
 
19 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
19 tim 37m
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d 16 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 20 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.