Kan inte nå servern
 
18 föremål
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
23 tim 6m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
5d
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.