Kan inte nå servern
 
18 föremål
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
3d
Bricka, silver, Kultakeskus, Tavastehus 2008.
Aktuellt bud
1 700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 20 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.