Kan inte nå servern
 
16 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
2d 2 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
6d 3 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
920 EUR
Utropspris
700 EUR
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 23 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.