39 föremål
Skål, silver, stämplad ESAB, Kristianstad 1923.
4d
2 700 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
3d 2 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theodor Olsen, Skål, silver, Norge.
1d
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
7d 3 tim
450 EUR
Utropspris
700 EUR